RE/MAX Infinity

O nás

Naše zkušenosti jsou vaše výhoda. I proto se snažíme v naší kanceláři vytvářet takové zázemí pro práci a další edukaci našich realitnách makléřů, aby pro své klienty mohli co nejlépe naplňovat náš reklamní slogan: „RE/MAX - Realitní služby, jaké si přejete“.

Náš tým 

V realitním oboru působíme od roku 2008. Dbáme na průběžné vzdělávání v oboru, protože jen tak Vám můžeme poskytnout kvalitní realitní služby. Ať už se jedná o neustále se měnící legislativu, nebo moderní technologie. To vše bedlivě sledujeme a implementujeme do našich každodenních příbehů, které tvoříte Vy společně s námi.  

Naší hlavní prioritou je spokojenost našich klientů. Provedeme Vás celým náročným procesem prodeje/pronájmu nemovitosti. Jste naši partněři a proto nám na Vás záleží. Hájíme Vaše zájmy a vždy jednáme ve Váš prospěch.

Usilujeme o to, abyste se na nás obrátili znovu a vytvořili jsme tak společné a nerozlučné partnerství. 

Přejeme si, abyste v nás našli přesně takového partnera v prodeji, jakého si přejete. Jsme připraveni pomoci Vám s prodejem nebo pronájmem nemovitosti. 

 

Ing. Marcel Zadrobílek

(Majitel kanceláře)

 

 

 

 

 

Kontaktovat kancelář

*
*
*
*
fullname: phone: email: lname: fname:

O RE/MAX Česká republika

Mise RE/MAX ČR

Stavíme na celosvětovém úspěchu společnosti RE/MAX v obchodu s nemovitostmi. Strategicky a dlouhodobě budujeme silnou pozici této společnosti v České republice.

Vysokou profesionalitou a etikou našich makléřů a kanceláří překonáváme očekávání zákazníků a pozitivně ovlivňujeme způsob obchodování na českém realitním trhu.

Spolu s našimi partnery, dodavateli a akcionáři tvoříme silný tým, který má společný zájem maximálně uspokojovat potřeby zákazníků v obchodu s nemovitostmi.

Budujeme dlouhodobé a korektní vztahy s našimi zákazníky, místní komunitou, obchodními partnery a kolegy, protože lidé a mezilidské vztahy jsou pro nás v obchodě mimořádně důležité.

 

Hodnoty RE/MAX ČR

  • Dbáme na to, aby každý profitoval: zákazníci, makléři, majitelé i akcionáři – to je jediná cesta k trvalému a úspěšnému růstu.
  • Víme, že lidé jsou to nejdůležitější – každý problém se dá vyřešit, jestliže existuje tým těch správných lidí a přátel.
  • Garantujeme našim zákazníkům vysoce etické chování tím, že jednáme v souladu s RE/MAX Etickým kodexem a RE/MAX Reklamačním řádem.
  • Zaměřujeme se na potřeby našich zákazníků a řídíme se principy RE/MAX Zaručené spokojenosti zákazníků.
  • Dbáme na to, aby byl růst generován znalostmi a profesionalitou, proto se v obchodování řídíme RE/MAX Profesionálními prodejními standardy.
  • Zaměřujeme se na jednoduchost, jasnou zodpovědnost a rychlost realizace prostřednictvím sdílení a opakovaného využití informací a zkušeností, protože dlouhodobě mohou na trhu obstát a vítězit jen ti rychlí.
  • S našimi kolegy a partnery jednáme vždy s důvěrou, úctou a respektem a budujeme vztahy založené na otevřené komunikaci, oddanosti a loajalitě.
  • Zaměřujeme se na perfektní realizaci těch správných věcí, protože víme, že někdy méně znamená více. Dbáme proto o podstatu věci, ne o prázdnou formu.