Developerské projekty

Celkem nalezeno 44 projektů

V TOWER, Prague

Referenční číslo: 010-D00066

Exkluzivní a jedinečná nabídka bytů v unikátním rezidenčním projektu s mnoha architektonickými oceněními
Více info

Developerský projekt na ostrově Bali

Referenční číslo: 022-D00004

Vizualizace projekt Bali Batu Kori
Vizualizace projekt Bali Batu Kori
Vizualizace projekt Bali Batu Kori
Vizualizace projekt Bali Batu Kori
Vizualizace projekt Bali Batu Kori
Vizualizace Projekt Bali Batu Kori
Vyjímečná možnost investice v Indonésii - nabízíme vám developersý projekt v na východním pobřezí Bali, v lokalitě tradiční balijské vesnice Batu Kori. Vesnice je vzdálena 8 km od populární turistické oblasti Amed, 20 km od centrálního města Amlapura, vzdálenost od letiště a hlavního města Denpasar je cca. 84 km. Tato lokalita vás uchvátí rodinnou atmosférou, skvělými podmínkami pro potápění, šnorchlování a relaxaci. Základní záměr projektu: přírodní resort s využitím prvků organické architektury. Základní koncepce je zaměřená na pořádání seminářů osobního rozvoje, odpočinek, relaxaci,nalezení klidu a rovnováhy. Stavebním materiálem je zvolen bambus, který poskytuje širokou škálu využití jak v exteriéru tak v interiéru. Dominantou resortu je restaurace, která poskytuje výhled na oceán, na vodní plochu bazénu a tropickou zahradu. Kapacita restaurace je 20 osob. Čtyři prostorné apartmány (70 m2 zastavěná plocha) jsou vějířovitě situovány okolo bazénu, poskytují komfort a soukromí, každý apartmán má 2 ložnice, obytnou terasu s kuchyňským koutem, 2 otevřené (zahradní) koupelny. Kapacita 16 osob. V centrální části je situován bazén s odpočinkovou terasou, další menší bazény jsou mezi s sebou kaskádovitě odděleny. V severním rohu je umístěna vyhlídková věž s reservoárem pitné vody. Meditační místnost je projektována nad vodní plochou a svým umístěním symbolizuje zastřešený ostrov uprostřed bujné tropické vegetace. Přístřešek pro auta je umístěn u vjezdu do areálu v západním rohu, druhá část zakrývající vyšší terasu je využita jako prádelna a sušárna. K dispozici je kompletní architektonické řešení i kalkulace nákladů a výnosů. Pro podrobné informace a informace o ceně mne neváhejte kontaktovat!
Více info

Rámová

Referenční číslo: 010-D00062

Exkluzivně nabízíme k prodeji výjimečný a luxusní byt o velikosti 71,7 m2 v historickém domě jen 300 m od Staroměstského náměstí.
Více info

Prodej bytů Dlouhá

Referenční číslo: 010-D00061

img_e107e91843.jpg
img_41affb885c.jpg
img_497b4ed7d0.jpg
img_c8cd0ca9d0.jpg
img_e5c0108f6f.jpg
img_1a661d615c.jpg
Bytové projekty vznikají stále a jejich developeři slibují nejlepší bydlení kdesi na zelených loukách do té doby, než je překoná něco ještě většího, luxusnějšího, vyššího … Jenže historickou cenu lokality a charakteru památné budovy nelze nahradit.
Více info