OBORA CHOMUTICE | investičně – developerská příležitost, která má svůj příběh …

AXONO model AXONO model
výškový pohled výškový pohled
výškový pohled výškový pohled
výškový pohled výškový pohled
výškový pohled výškový pohled
výškový pohled výškový pohled
výškový pohled výškový pohled

OBORA CHOMUTICE | investičně – developerská příležitost, která má svůj příběh …

OBORA CHOMUTICE je unikátní investičně – developerská příležitost, která má svůj příběh. Jedná se o soubor pozemků v regionu Královehradeckého kraje, které jsou předmětem prodeje a jsou předurčené pro smíšený development.
Referenční číslo: 202-D00010
Typ projektu: Pozemky
Cena: Prodejní cena pozemků je součástí developerských rozpočtů, které jsou obsaženy v informačním memorandu nabídky. Memorandum nabídky poskytujeme výhradně po uzavření Dohody o důvěrnosti informací, jejíž vzor je k vyžádání u makléře nabídky.
Zahájení výstavby: 09/2020
Dokončení výstavby:09/2020

Kontakt na makléře

Miroslav Herain
+420603196838
miroslav.herain@re-max.cz

Kontakt makléře

Specializovaná značka RE/MAX COMMERCIAL, na základě výhradního mandátu, nabízí ke koupi soubor pozemků pro realizaci unikátní investičně-developerské příležitosti OBORA CHOMUTICE.  Jedná se o parcelaci pozemků a výstavbu rodinných domů, řadových rodinných domů, bytových domů s parkováním, komerčních ploch s parkováním a páteřní komunikace s inženýrskými sítěmi (produktovody). Výstavba nebyla započata. Video-teaser této obchodní příležitosti naleznete na https(dvojtečka)(dvě lomítka)youtu(tečka)be(lomítko)ucaYD1fBc24.

Pozemky se nacházejí v blízkosti plánované D 35 (úsek Úlibice – Hořice), 18 km od Jičína směr Hradec Králové, a jejich celková výměra činí 71 930 m2. Pozemky jsou zavedeny v územním plánu, mají zpracovanou a projednanou územní studii a jsou vybaveny napojovacími body voda, kanalizace, plyn, elektřina.

Pozemky lze koupit jako celek (a výstavbu realizovat po etapách), nebo po těchto částech: pozemky (celkem 17 341 m2) pro rodinné domy; pozemky (celkem 17 080 m2) pro byty s parkováním a řadové domy; pozemky (celkem 37 509 m2) pro komerční plochy s parkováním a lesoparkem. Uvedené výměry jsou vč. budoucího podílu na páteřní komunikaci a inženýrských sítích.

Prodejní cena pozemků je součástí developerských rozpočtů, které jsou obsaženy v informačním memorandu nabídky. Memorandum nabídky poskytujeme výhradně po uzavření Dohody o důvěrnosti informací, jejíž vzor je k vyžádání u makléře nabídky.

Obec Chomutice leží v Královéhradeckém kraji, mezi Jičínem (18 km, 17 min autem) a Hradcem Králové (32 km, 33 min autem), v blízkosti naplánované D 35 (úsek Úlibice – Hořice). Lokalita je dobře dostupná silnicí první třídy č. 35, patřící k páteřním celostátním silničním tahům (evropská silnice E442) a na ni navazující silnicí II. třídy č. 327. Výstavbou naplánované D35 se dostupnost Chomutic ještě zlepší. V obci Chomutice žije 649 obyvatel, je zde škola, školka i obchodní středisko. Další služby a obchody jsou ve spádové obci Hořice, vzdálené 10 km.

Kraj: Královéhradecký kraj
Okes: Jičín
Obec: Chomutice

Zobrazit mapu

Video teaser | https://youtu.be/cNV_mHFuIb4