RE/MAX Infinity

Historická vila v centru Hradce Králové, REZERVOVÁNO

Střelecká, Hradec Králové mapa
12 500 000
Historická vila v centru Hradce Králové Historická vila v centru Hradce Králové Historická vila v centru Hradce Králové Historická vila v centru Hradce Králové Historická vila v centru Hradce Králové Historická vila v centru Hradce Králové Historická vila v centru Hradce Králové Historická vila v centru Hradce Králové Historická vila v centru Hradce Králové Historická vila v centru Hradce Králové
Zobrazit fotografie

Historická vila v centru Hradce Králové

REZERVOVÁNO! Nabízím k prodeji atraktivní historickou reprezentativní vilu na prestižní adrese v centru krajského města Hradec Králové. Nachází se ve čtvrti krásných historických vil, postavených podle konceptu “bydlení v zahradách”. Vzhledem k umístění nemovitosti v centru krajského města a viditelnosti z městského okruhu, kde denně projede zhruba 35 tisíc aut, je vhodné využití pro reprezentativní komerční účely. Vhodné pro cílové skupiny, které ke svému oboru vyžadují prestižní a viditelnou adresu. Např. lékaři, právníci, architekti, finanční poradci, vzdělávací instituce, obory IT, kulturní instituce a galerie, marketingové a reklamní agentury. Objekt je rovněž možno využít pro nadstandardní rodinné bydlení. Interiér i exteriér stavby je připraven na rekonstrukci. Možnost vytvoření dispozic objektu dle vlastní potřeby budoucího majitele. Zastavěná plocha vily je 148 m². Celková plocha parcely je 1 399 m². Pozemek je vhodný k vybudování dostatečného množství parkovacích míst s možností odděleného nájezdu a výjezdu na silnici. Zadní část parcely sousedí s městským parkem.

V roce 2022 bylo získáno stavební povolení a veškeré potřebné souhlasy pro provedení stavby. Projekt vycházel z provedené architektonické studie. Souhlasy byly bez potíží získány jak od majitelů sousedních objektů, tak i od města Hradce Králové a dalších dotčených institucí. Projektová dokumentace a architektonická studie bude k dispozici novému majiteli jako součást prodeje.

Zahrada u vily byla založena v 70. letech minulého století. Obsahuje řadu vzácných dřevin (metasekvoj, gingo a další). Dřeviny jsou zmapovány v podrobném dendrologickém průzkumu, který zdarma dodáváme jako součást prodeje objektu.

V případě potřeby Vám zajistím nejvýhodnější financování. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena domu: 12 500 000 Číslo nabídky: 305-NP00332 Obec: Hradec Králové Ulice: Střelecká

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

12 500 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

phone:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Ing. Robert Svoboda
Ing. Robert Svoboda
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
lname: email: fullname:

Podrobné informace

Kategorie Domy a vily
Druh domu Rodinný dům
Typ domu Patrový
Stav domu Před rekonstrukcí
Voda Voda - dálkový vodovod
Odpad Kanalizace
Plyn Plynovod
Poloha objektu Samostatný
Druh objektu Cihlová
Umístění objektu Centrum obce
Vybaveno Ne
Zastavěná plocha m2 148
Užitná plocha m2 260
Plocha parcely m2 1399
Elektřina Elektro - 230 V, Elektro - 380 V
Počet podlaží objektu 2
Číslo podlaží v domě
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.