RE/MAX Infinity

Stavební pozemek 1478m2, Radkyně

Nová Paka mapa
1 290 000
Stavební pozemek 1478m2, Radkyně Stavební pozemek 1478m2, Radkyně Stavební pozemek 1478m2, Radkyně Stavební pozemek 1478m2, Radkyně Stavební pozemek 1478m2, Radkyně Stavební pozemek 1478m2, Radkyně Stavební pozemek 1478m2, Radkyně Stavební pozemek 1478m2, Radkyně
Zobrazit fotografie

Stavební pozemek 1478m2, Radkyně

Výhradně vám nabízíme prodej pozemku pro stavbu rodinného domu v obci Radkyně s větším pozemkem o velikosti 1478m² k vašemu bydlení nebo podnikání.

Ne každý touží po bydlení ve městě. Mnohem lépe se spousta lidí cítí nadosah lesa, s rukama od hlíny, uprostřed zahrady plné květin, keřů a stromů. Popsali jsme Vaší ideální představu? Pak si nenechte ujít nabídku pozemku pro stavbu rodinného domu na klidném místě na kraji obce v obci Radkyně.

Mírně svažitý pozemek má rozlohu 1478m² a zastavěnou plochu Vašeho nového domu může tvořit, až 40 procent. Zatím na něm stojí menší roubený rodinný dům, který bude muset ustoupit Vaší vysněné stavbě. Na zahradě je kromě ovocných stromů i zděná garáž, která je ideální na uskladnění nářadí a stavebního materiálu, celý pozemek je oplocený.Na pozemku je stávající stavba ve stylu roubené chalupy (rodinný dům č.p. 26) o zastavěné ploše 160m² a zděné garáži o velikosti 20m². Objekt roubené chalupy je určený k demolici a nabízí se tu zcela nový záměr k rodinnému bydlení.

Dle územního plánu obce pro tento pozemek je hlavní využití bydlení v rodinných domech venkovského typu a rodinná rekreace spolu s přípustným využitím jako je ubytování a stravovací služby a dalšího. Podrobný souhrn je k dispozici. Koeficient zastavěnosti 0,4, všechny pozemky jsou stavební.

Pozemek je připojen na el. 230 a obecní vodu. Obec neúčtuje studniční vodu. Objekt roubené chalupy je určený převážně k demolici, roubené trámy a pískovec lze využít na další novou stavbu např. vetší pergoly a dalšího. Vetší stavební specifikace je možná při prohlídce objektu. Nemovitost se předává částečně vybavená. Na vyžádaní je možné předat seznam odborných firem, které provedou demolici zdarma za odvezený stavební materiál spolu s úpravou terénu.

Tato nemovitost se zahradou se nachází v klidné obci Radkyně 5 km od Nové Paky s veškerou občanskou vybavenosti. Přístup k objektu je přímo z veřejné zpevněné komunikace. V obci se nachází autobusová zastávka, hospůdka ve vedlejší vesnici cca 1km. Uvedená nemovitost je vhodná pro trvalé a klidné bydlení nebo podnikání. Do budoucna bude v blízkosti plánovaná dálnice D35 vzdálena 10km, tudíž i vhodná investice do budoucna. Vřele doporučuji zájemcům, kteří hledají klid a dobrou dostupnost. Nová Paka – Radkyně 4min. Jičín – Radkyně 14min.

Pokud Vás nabídka zaujala, budu se Těšit s Vámi na osobní prohlídce v obci Radkyně.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 1 290 000 Číslo nabídky: 305-NP00382 Obec: Nová Paka

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

1 290 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

lname: email: phone: fullname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Filip Boudyš
Filip Boudyš
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
lname: phone: fullname:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 1478
K dispozici od 17.01.2023
Umístění objektu Okraj obce
Vybaveno Částečně
Elektřina Elektro - 230 V, Elektro - 400 V
Inženýrské sítě Vodovod, elektřina
Datum nastěhování 17.01.2023
Vyhláška 264/2020 Sb.