RE/MAX Infinity
Vladimír Ulrich

Vladimír Ulrich Makléř

Kontaktovat Nemovitosti Vladimír Ulrich je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 45552525.

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5
Reference klientů

Nabídka nemovitostí

Realizace

Reference

Vážený pan Kratochvila odvedl skvělou práci. A to na velmi náročném případu prodeje bytu vlastněného více spoluvlastníky, který makléři z jiných kanceláří nezvládali. Takže se standardními prodeji si jistě bezproblémově a rychle poradí taktéž. Výborná práce, kvalitní a včasná komunikace, řešení problémů nad běžný rámec, dokončení všeho potřebného i po uzavření samotného prodeje. Každému tohoto makléře doporučuji profesně i lidsky, na standardní i složitější prodeje nemovitostí.

Hodnocení: 5/5

Profesionalita poskytovanych sluzeb a velka vstricnost pri reseni prodeje nemovitosti,prijemne a rychle jednani.Velka spokojenost!

Hodnocení: 5/5

Makléř je zkušený, ochotný a komunikativní. Díky za zprostředkování prodeje.

Hodnocení: 5/5

Maximální spokojenost, velmi slušný, ochotný.

Hodnocení: 5/5

Pan Ulrich si vzal na starost prodej poměrně složitého objektu. Díky jeho zkušenostem jsme se po delším trpělivém snažení a několika návštěvách dostali ke slušnému zhodnocení nemovitosti. Moc mu za vše děkujeme.

Hodnocení: 5/5

Je perfektní.

Hodnocení: 5/5

Pan Ulrich mi velmi pomohl s přejímkou objektu. Ušetřil mi několik cest do Hradce Králové. Moc děkuji.

Hodnocení: 5/5

Na pana Ulricha jsme se obrátili, protože jsme s ním již jednou spolupracovali při prodeji nemovitosti, a byli jsme nadmíru spokojeni. Co slíbil, to také provedl, případně zajistil. Byl vstřícný a ochotný. Každému spolupráci s panem Ulrichem doporučujeme.

Hodnocení: 5/5
Načíst další reference

Kontaktní formulář

*
*
*
*
fname: lname: email: